All'Incanto Di Mary

  • 65 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 6 gości
  • 2 łożka

1-pokojowy apartament All'Incanto Di Mary Neapol jest położony w dzielnicy Neapol - Historyczne centrum w Neapolu i zapewnia Gościom Wi-Fi oraz parking miejski w pobliżu. Apartament o powierzchni 65 m² może pomieścić do 6 gości.

W tym apartamencie Goście mają do dyspozycji garderobę, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego z klimatyzacją. W obiekcie jest 1 łazienka. Ponadto dostępne są suszarka do włosów, szlafroki i ręczniki kąpielowe.

Apartament All'Incanto Di Mary jest wyposażony w aneks kuchenny z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Muzeum Cappella Sansevero i Kościół Gesu Nuovo znajdują się odpowiednio w odległości około 700 m i tylko 9 min pieszo od tego apartamentu. Apartament All'Incanto Di Mary ma dogodną lokalizację w odległości krótkiego spaceru od stacji metra Universita. Pałac Królewski w Neapolu znajduje się w zaledwie 650 metrach. Przystanek Monteoliveto - Facolta Architettura to w zasięgu wzroku od obiektu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near All'Incanto Di Mary Neapol
Santa Chiara Luxury House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Santa Chiara Luxury House

9.3
Wspaniały 229 opinii
48 m od nieruchomości
USD 292 USD 263
za noc
Napoli Centro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Napoli Centro

68 m od nieruchomości
USD 135 USD 122
za noc
Centrantico - S. Chiara View
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Centrantico - S. Chiara View

9.9
Wyjątkowy 18 opinii
126 m od nieruchomości
USD 228 USD 205
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Neapol International
    9 km

    Stacje kolejowe

    Naples central train station
    2,2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Obsługa porządkowa
    • Wynajem samochodów
    • Pralnia
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków
    • Zlew

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: od 10:00 do 12:00
    Numer licencji15063049EXT1592,IT063049C298OJ28BV
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament All'Incanto Di Mary akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament All'Incanto Di Mary nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie All'Incanto Di Mary jest kuchnia?
      W apartamencie All'Incanto Di Mary goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Neapol International
    9 km

    Stacje kolejowe

    Naples central train station
    2,2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    All'Incanto Di Mary Neapol

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij